Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 19 kg |
|---|---|
| Dimensions | 78 × 59 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | ZML-E06 |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | Stainless steel |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Overheat Protection, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 6000W |
| Non-Stick Material | Stainless steel |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Temperature | 30-110 |
| Size | 420*480*280mm |
Instock
There are no reviews yet.