Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 44 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | YXD-20 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 2400W |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | DEAROK |
| Origin | Mainland China |
| Temperature range | 100-300℃ |
| Pot diameter | 380mm |
| Product size | 425*425*300mm |
Instock
There are no reviews yet.