Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 70 × 50 cm |
| Model Number | PT-06A |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 6000W |
| Body Material | STAINLESS STEEL |
| Shape | SQUARE |
| Lid Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | YunlinLi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.