Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 25 × 15 cm |
| Model Number | JD3727D935 |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Certification | CE |
| Brand Name | SAINTCIAGA |
| Origin | Mainland China |
| model | JD3727D935 |
| capacity | 10L and below |
| Color classification | black |
| Rated power | Above 1200W |
| voltage | 220V |
| Article number | JD3727D935 |
| Electric oven type | Electric baking tray |
Instock
There are no reviews yet.