Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 35 × 3 cm |
| Body Material | Cast Iron |
| Function | Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Brand Name | Diwxun |
| Origin | Mainland China |
| weight | 0.5kg |
| size | 145*195*35mm |
Instock
There are no reviews yet.