Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.082 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 58 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 1400W |
| Body Material | aluminum |
| Function | Non-Stick Coating |
| Certification | CE |
| Brand Name | OUIO |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.