Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 8 × 18 cm |
| Barcode | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | RC Boat |
| Design | submarine |
| Controller Mode | MODE2 |
| Control Channels | 4 channels |
| Flight Time | 15mins |
| Remote Distance | 15M |
| Dimensions | 19x15x6cm |
| Charging Time | 45mins |
| Charging Voltage | 3.7V/250mAh |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Type | Boat & Ship |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 6-12y |
Instock
There are no reviews yet.