Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 30 × 23 cm |
| Model Number | N4DBC-SH-701D |
| Function | Auto-Thermostat Control, Energy Saver, Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1700W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.