Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.809 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 35 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | 4JBJ-AFC-30 |
| Function | Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Material | Carbon Steel |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200W |
| Brand Name | DMWD |
| Origin | Mainland China |
| Rated power | 1200W |
Instock
There are no reviews yet.