Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 30 × 60 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1400W |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Chinese Mainland |
| brand | LIVEN/LIREN |
| model | LR-FD431 |
| function | Stir-fried and baked |
| material quality | Stainless steel+bakelite |
| after-sale service | Nationwide warranty |
| province | Beijing |
| City level | Beijing |
| Color classification | Double disc detachable and washable |
| Electric baking pan heating surface | Double sided heating |
| Plate design | Suspended |
| Bing Dang Type | Electric baking pan |
| voltage | 220V |
| Production enterprise | Beijing Liren Technology Co., Ltd |
| Article number | LR-FD431 |
| The operation mode of the | Computer style |
| caliber | 35cm and above |
| Intelligent type | Other Intelligence |
| power | 1400W |
| Baking pan caliber | 27cm |
| Baking pan depth | 2.5cm |
| Dismantling form of the frying pan | Double sided detachable |
| Baking tray function | Make Chicken rolls |
| Warranty period | 12 months |
| 3C certificate number | 2017010712016076 |
Instock
There are no reviews yet.