Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 56 × 43 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Gas Pizza Oven |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | |
| Power (W) | |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Gas Pizza Oven |
| Model | AM01Y0005 |
| Temperature range | 0-300°C |
| Baking pan size | 340*360MM |
| Product number | JD1466B |
Instock
There are no reviews yet.