Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 35 × 34 cm |
| Model Number | GLS-2218 |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1750W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Crispy milk stick machine |
| Model | GLS-2218 |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Power | 1750W |
| Mold size | 222*25*10MM |
| Product number | JD1453B |
Instock
There are no reviews yet.