Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 36 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Waffle Maker |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500W |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Name | Portable branding machine |
| Model | 220V-straight head/110V-straight head/220V-elbow head/110V-elbow head |
| Voltage | 220V/110V 50/60Hz |
| Power | 500W |
| Product number | JD2472B |
Instock
There are no reviews yet.