Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 20 cm |
| Model Number | Pancake Pan |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | Round |
| Certification | CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 400w |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| 1400W | Pancake Pan |
Instock
There are no reviews yet.