Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 20 × 40 cm |
| Model Number | JD32RQ862 |
| Function | Non-Stick Coating |
| Shape | SQUARE |
| Material | aluminum |
| Certification | CE, CCC |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1500W |
| Brand Name | Bear |
| Origin | Mainland China |
| Product name | Pancake Machine |
| Rated frequency | 50Hz |
| Bakeware diameter | 28cm |
| Lower baking pan depth | 25mm |
| Heating method | double-sided heating |
| Control mode | baking tray independent temperature control |
| Product size | 323*276*153mm |
Instock
There are no reviews yet.