Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 30 × 45 cm |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | SUPOR/Supor |
| Origin of shipment | Hebei Province; Hunan Province |
| product type | Electric pie pan |
| Heating method | Double-sided heating |
| Control mode | Push-button type |
| Dish disassembly form | Non-detachable |
| Baking sheet diameter | 28cm (included) -32cm (not included) |
| power | 1500W and above |
| Procurement location | Chinese Mainland |
| 3C certification certificate number | 2018010712094020 |
Instock
There are no reviews yet.