Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 9 × 24 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500w, 650W |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
| Application | Household |
| Type | Household Crepe Maker |
| Function | Auto-Thermostat Control, Non-Stick Coating |
| Power Source | Electric |
| Usage | Kitchen Crepe Maker |
| Feature | Non-stick Coating Plate, Easy Operation |
Instock
There are no reviews yet.