Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 60 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Sealing Length | 28cm |
| With Vacuum Bag | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | DZ-260 |
| Certification | NONE |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Seal length | 26cm |
| Seal width | 8mm |
| Vaccum room size | 26*39*9cm |
| Speed | 1-4 bags/min |
| Vaccum pressure | 1.0Kpa |
| Power | 370W |
Instock
There are no reviews yet.