Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 24 × 24 cm |
| Sealing Length | <20cm |
| With Vacuum Bag | No |
| Power Source | Electric |
| Model Number | F9095S |
| Certification | CE |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | aistan |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 2500 cups per roll |
| suitable for cups mouth diameter | 90~105mm |
Instock
There are no reviews yet.