Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 17 × 15 cm |
| Sealing Length | 30cm |
| With Vacuum Bag | Yes |
| Power Source | Electric |
| Model Number | Vacuum Sealer V2 |
| Certification | CE |
| Type | Stand / Table |
| Brand Name | MERANX |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black |
| Power | 125W |
| Voltage | 220V AC, 50/60Hz |
| Vacuum Degree | -40 ~ -55Kpa |
| Dimension | 36.5cm * 11.5cm * 6.2cm |
| Weight | 0.98kg |
Instock
There are no reviews yet.