Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 62 × 52 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CE |
| Brand Name | TYCUGA |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Chocolate Melting Machine |
| Product model: | BJM-334 |
| Voltage: | 220V / 110V 50-60Hz |
| Power: | 0.6kw |
| Net weight: | 30kg |
| Machine size: | 450 * 550 * 520mm |
Instock
There are no reviews yet.