Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 38 × 31 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warranty | 1 Year |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Remote Distance | 50m |
| Material | Metal |
| Brand Name | KABOLITE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.