Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Warning | No fire |
| Model Number | Rc Cars Dump Truck |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | JJRC |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 15m |
Instock
There are no reviews yet.