Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104 × 56 × 38 cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | away from the crowd |
| Scale | 1:5 |
| Power Source | GAS |
| Controller Mode | MODE2 |
| Flight Time | 50mins |
| Control Channels | 3 channels |
| Controller Battery | 5# |
| Remote Distance | 400m |
| Material | PU, Plastic, Metal, RUBBER |
| Brand Name | JHRACING |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Truck |
Instock
There are no reviews yet.