Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 25 × 25 cm |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Scale | 1:14 |
| Power Source | Electric |
| Flight Time | 35 minutes |
| Control Channels | 12 Channels & Up |
| Remote Distance | 50m |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| type | Wireless remote control |
| packing | Color box |
| Toy material | alloy |
| Ability training | Intellectual development |
| Ability cultivation 2 | Interactive toys |
| Ability cultivation 3 | hearing |
| Ability cultivation 4 | Parent child communication |
| Ability cultivation 5 | Interest cultivation |
| Article No | 1592 |
| Remote control mode | Handle |
Instock
There are no reviews yet.