Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 21 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | Other Battery |
| Certification | CE |
| Flight Time | about 15min |
| Remote Distance | 40m |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | SYSTECH |
| Type | Truck |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
Instock
There are no reviews yet.