Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 20 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | Nickel battery |
| Flight Time | 20min |
| Controller Battery | 9V battery |
| Remote Distance | 40-50m |
| Charging Time | 3h |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Type | Tank |
| Featured Features | Remote control transformation, Amphibious, Shooting, Four-wheel drive off-road |
| Toy material | Plastic |
| Remote control method | Handle |
| Applicable age | 14 years old and above |
Instock
There are no reviews yet.