Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 50 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | 200m |
| Scale | 1:8 |
| Package Includes | Original Box |
| Control Channels | 4 channels |
| Material | Plastic, RUBBER |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.