Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.734 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 17 × 17 cm |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power | battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 20min |
| Remote Distance | 10-20m |
| Scale | 1:18 |
| Model Number | Retro Refitting car |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Remote Controller, USB CABLE |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Plastic, ABS |
| Brand Name | Xiaobella |
| Recommend Age | 14+y, 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.