Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 30min |
| Remote Distance | 50m |
| Dimensions | 110x45x30mm |
| Model Number | 4301 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Remote Controller, Batteries, charger, Operating Instructions |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | MN MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.