Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 16 × 21 cm |
| CE | Certificate |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| Power | 20km/h |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 20-30min |
| Remote Distance | 35m |
| Scale | 1:16 |
| Dimensions | 33.5*13.5*11.5CM |
| Model Number | D64 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, charger, Remote Controller |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.