Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 40min |
| Remote Distance | 30m |
| Scale | 1:76 |
| Dimensions | 6×2.56×1.73cm |
| Design | Cars |
| Package Includes | Remote Controller |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Features | REMOTE CONTROL |
| type | Wireless remote control |
| brand | TURBO RACING |
| intended for | unlimited |
| packing | Color box |
| Toy material | Metal |
| Item number | C74 |
| Remote control method | Handle |
| 3C configuration category | The toys |
| proportion | 1/76 |
| Applicable age | 14 years old and above |
Instock
There are no reviews yet.