Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 16 × 21 cm |
| Is Electric | lithium battery |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Remote Distance | 40-50m |
| Scale | 1:16 |
| Dimensions | 338*135*147mm |
| Model Number | FY001 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, ABS |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.