Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 20 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | 30min |
| Remote Distance | 100m |
| Scale | 1:12 |
| Dimensions | 360x160x160mm |
| Model Number | mn82pro |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Batteries, Operating Instructions, charger, Remote Controller |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, ABS |
| Brand Name | MN MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.