Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Barcode | Yes |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Wheelbase | 285mm |
| Dimensions | 490*233*237mm |
| Model Number | Carisma Land Rover Range Rover |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Operating Instructions, Remote Controller |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Charging Voltage | 5V |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | MN MODEL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Carisma Land Rover Range Rover | Land Rover Range Rover |
| RTR | 1:10 |
Instock
There are no reviews yet.