Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 12 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| Throttle servo | As shown |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | Battery number 5 |
| Tire Track | As shown |
| Wheelbase | As shown |
| Warning | No color box |
| Remote Distance | As shown |
| Warranty | 30 days |
| Dimensions | 22.5*13*9cm |
| Torque | As shown |
| Design | Cars |
| Control Channels | 4 channels |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | No |
| Material | Plastic |
| Brand Name | LKCOMO |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.