Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.747 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 20 × 14 cm |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Flight Time | About 20 mins |
| Remote Distance | Above 100m |
| Scale | 1:28 |
| Model Number | 284010 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Batteries, Operating Instructions, Remote Controller, USB CABLE |
| Charging Voltage | 7.4V 400mAh |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Brand Name | JIKEFUN |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.