Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Is Electric | No battery, No battery |
| Model Number | CH554039m, CH554039m |
| Material | Metal, Metal, Metal Body + Plastic Chassis + Rubber Tire |
| Brand Name | rastar, MAKEDA |
| Recommend Age | 3-6Y, 4-6y, 7-12Y, 18+ |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Type | Car, Car |
| Features | REMOTE CONTROL, Diecast |
| Warning | Please Stay Away From Fire |
| Category | High Simulation Car Model |
| Size | 5*3.3*12.2cm |
| Color | Black |
| Product Name | 1/36 Alloy Car Model |
| Scale | 1:36 |
| Function | 2 doors can be opened, pulled back, alloy shell |
| Model Type | 1:36 Scale Wheel Diecast Super Sport Car CHEVROLET CORVETTE C7 |
| Barcode | No |
| Battery | No battery |
| Production Process | Die Casting |
Instock
There are no reviews yet.