Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 64 × 26 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Warning | Bring your own remote control battery |
| Remote Distance | Greater than 25m |
| Scale | 1:14 |
| Dimensions | 500*190*150 mm |
| Model Number | 536 |
| Design | Cars |
| Package Includes | Original Box, Remote Controller, Batteries, USB CABLE, Operating Instructions, charger |
| Control Channels | 12 Channels & Up |
| Controller Mode | MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic, ABS |
| Brand Name | YOQIDOLL |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
Instock
There are no reviews yet.