Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Electric | No battery |
| Quantity | 1 pcs |
| Wheelbase | Screws, Screws |
| Technical parameters | value 2, Value 2 |
| For Vehicle Type | Airplanes, Helicopters |
| Tool Supplies | Battery, Battery |
| RC Parts & Accs | Transmitters |
| Material | Metal, Metal |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 14+y |
| Use | Vehicles & Remote Control Toys, Vehicles & Remote Control Toys |
| Certification | CE |
| Model Number | Hotrc HT-8A |
| Four wheel Drive Attributes | Motors |
| Remote Control Peripherals Devices | Remote Controller |
| Upgrade Parts Accessories | Lithium Battery |
| RC Parts and Accs | Receivers |
| Brand Name | QX-MOTOR |
| Measurement unit | 100000015 |
| Sold in | sell_by_piece |
Instock
There are no reviews yet.