Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 48 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Micro Bench Drill |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Name | Micro Bench Drill |
| Model | DP160PRO |
| Power | 500W |
| Voltage | 220V 50Hz |
| Spindle taper | B16 |
| Workbench | 160*160MM |
| Product number | GZ4071B |
Instock
There are no reviews yet.