Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 12 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Condition | New |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Type | 3x6mm Rotary Files |
| Material | Tungten Carbide |
| Quantity | 10pcs |
| Shank Diameter | 3mm (1/8") |
| Head Diameter | 6mm (1/4") |
| Use | Metalworking |
Instock
There are no reviews yet.