Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 33 × 33 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | H8 |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Brand Name | KOTUMY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Product name | 8-inch low-speed water-cooled knife sharpener |
| Motor power | 120W |
| Voltage | 220V |
| Speed | 30-150RPM |
| Grinding wheel mesh | 220 Mesh |
| Grinding wheel size | 200*40MM |
| Cowhide wheel size | 200*30MM |
| Product size | 310*240*270MM |
| Net weight | 8.5KG |
Instock
There are no reviews yet.