Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 25 × 20 cm |
| Model Number | FR217S |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | hand held rear water milling machine |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| product number | FL2311 |
| Voltage | 220V |
| Input power | 750W |
| Speed | 14000 ~ 30000 / MIN |
| Speed adjustment | adjustable |
| Drill shaft | 8MM |
| Drill maximum diameter straight | 20MM |
| Weight | 1.6KG |
Instock
There are no reviews yet.