Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 25 cm |
| Condition | New |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Product Numbers | GZ0850B |
| Center height | 80~81mm |
| V-shaped block adjustment diameter | 25mm |
| Grinding accuracy of clamping | ±0.005mm |
Instock
There are no reviews yet.