Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 28 × 34 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | WD-13C |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | Universal |
| Brand Name | LZHZXY |
| Origin | Mainland China |
| product number | FL1503 |
| Grinding range | 2-13mm |
| Power supply | 220V 50 / 60Hz |
| Speed | 5000 rmp / min |
| Apex angle | 80-135 degrees |
| Diamond wheel | 320 # (for white steel) |
Instock
There are no reviews yet.