Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Type | Bench Vise |
| Certification | none |
| Name | One inch Mini Pliers |
| Jaw width | 25mm |
| Maximum opening | 32mm |
| Screw diameter | 6mm |
| Height | 60mm |
| Base diameter | 60mm |
| Total length without opening | 85mm |
Instock
There are no reviews yet.