Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Drive Mode | Manual |
| Origin | Mainland China |
| Model Number | 4 inch |
| Type | Angle Vise |
| Certification | CE |
| Material | cast iron |
| Max clamping | 115mm |
| Length * Width * Height | 270*100*93mm |
Instock
There are no reviews yet.