Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.057 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Feature 1 | Riveter Tip |
| Feature 2 | Riveter Gun Head |
| Feature 3 | Industrial Supplies |
| Feature 4 | M4 Riveter Head |
| Feature 5 | Ram Gun Head |
| Item Type | Rivet Nut Gun Head |
| Material | Alloy Steel |
| Color | Black |
| Diameter | Approx. 4mm / 0.2in |
| Wholesale | Support |
Instock
There are no reviews yet.