Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Usage | Home DIY |
| Riveter Gun Type | Rivet Nut Guns |
| Power Type | Electric Rivet Guns |
| Brand Name | TEMPS DETIR |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Applicable rivet specifications | 2.4-4.8mm |
| Pull | 10000N |
| Stroke | 20mm |
| Motor type | brushless motor |
| Battery | 18V Makita battery |
Instock
There are no reviews yet.